Kalite Politikamız


Özkayışdağ Su kaynaklarındaki eşsiz lezetteki suyu üretim altyapısı ve modern teknolojisiyle buluşturarak tam hijyenik bir ortamda el değmeden dolum yapmaktadır.Kendi laboratuvarlarında kaynak sularını kaynaktan doluma kadar üretimin her adımında gerekli her türlütestleri uygulayarak gıda güvenliğine, temizlik ve hijyen standartlarına uymaktadır.

Üretim süreçlerini sürekli denetleyerek tedarikçilerine ve kullanıcılarına yüksek kalitede üretilen kaynak suyunu ulaştırarak "koşulsuz müşteri memnuniyetini" ön planda tutmaktadır. Süreçlerde elde edilen tecrübe ve performans ile sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktadır.

Bayilerine verdiği periyodik eğitimlerle ve hizmet kalitesinin ölçümüne ilişkin yaptığı etkinliklerle hizmet kalitesini de sürekli üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Ürün kalitesi ve kaynak suyunun lezzeti ile müşteriler tarafından sürekli tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir. .


Kalite Hedeflerimiz;

- Kalite Yönetim Sistemi uygulamaları
- Uluslararasıkuuuruluşlarla işbirliği yaparak standarların iyileştirilmesi
- ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
- Gıda güvenliği ve Yasal mevzuta Uygunluk
- Tüm Kullanıcılarına koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde sağlıklı suyu tedarik etme
- Sosyal Çevreye Duyarlı olma politikası
- Tarihten gelen doğal su kaynaklarını koruyarak gerekli önlemleri alma
- Üretimin her aşamasında çalışan değerli personellerimiz ile Özkayışdağ kaynak suyunu kullanıcılara ulaştıran tüm bayi çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın sağlığını ve iş güvenliğini koruma bilinci oluşturacak politikaları sürekli izleme

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.